ELÉVOVÉ- TURNAJ 14.4.2018, KOŠ B

20.04.2018

Elévové jeli v sobotu na turnaj do úplně nové haly Základní školy v Dolních Břežanech. Všem nám spadla čelist až na zem z toho, co v Dolních Břežanech pro místní základní školu postavili (https://dolnibrezany.cz/sportovni-hala/ds-1371/p1=12028). Jediné chyby, které jsme našli, bylo chybějící občerstvení a chybějící zvuková signalizace konce poloviny (třetiny) zápasu a jeho konce, ale teď již k našim zápasům.

S prvním soupeřem DDM Horní Počernice ORKA jsme prohráli 1:5. Na výsledku tohoto zápasu se nejvíce podepsala stále se opakující chyba všech obránců, kteří stále nechávali volného hráče soupeře před naší brankou a oba napadali hráče soupeře s balónkem v rohu u naší brány. Následovala přihrávka na volného hráče a jen díky našemu gólmanovi a špatné mušce soupeře jsme neinkasovali víc gólů.
S druhým soupeřem FAT PIPE FLORBAL CHODOV jsme sehráli velmi vyrovnaný zápas, první branku jsme vstřelili my, ale soupeři se podařilo zápas otočit. A přes snahu našich elévů jsme soupeře nenapodobili.
Třetí zápas s Florbal Jesenice pětky byl zcela v naší režii a soupeře před větší nadílkou zachránilo jen naše neschopnost trefit branku a to, že si každý z našich hráčů chtěl opět dát gól. Soupeř na naší branku ohrozil jen 5x a jen jednou to byla hodně nebezpečná situace, kterou ale náš gólman s přehledem vyřešil. Pokud by se zápas hrál na ledě, tak by po něm rolbař naši půlku hřiště nemusel vůbec upravovat.
Poděkování patří pořadateli, soupeřům a rozhodčím zajištěných z řad vlastního dorostu pořadatelem (ČFbU při jejich zajištění selhala).

VÝSLEDKY:
DDM HORNÍ POČERNICE ORKA vs. VIKING GROUP TJ KOBYLISY - 5:1 (2:0, 3:1)
VIKING GROUP TJ KOBYLISY vs. FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1:2 (1:2, 0:0)
FLORBAL JESENICE PĚTKY vs. VIKING GROUP TJ KOBYLISY - 0:3 (3:0, 0:0)