ŽENY ZŮSTÁVAJÍ V NOVÉM ROCE STÁLE NEPORAŽENY A POSOUVAJÍ SE NA 3.MÍSTO!

28.03.2018

O uplynulém víkendu se odehrálo 11. kolo soutěže ve Zruči nad Sázavou, kde ženy změřily své síly s týmy Florbalová akademie MB-C-KPY a FBC Texas B.

VIKING TJ KOBYLISY vs. FLORBALOVÁ AKADEMIE MB-C-KPY 4:4 (2:1, 1:1, 1:2)
První zápas se odehrál s týmem papírově slabším, ale opět se potvrdilo, jak vyrovnaná tuto sezónu liga je. Soupeřky se ujaly vedení hned ve druhé minutě, kdy se padáček ze standardní situace nešťastně odrazil od naší hráčky a zapadl za gólmanku. Dosti podobná situace se bohužel opakovala ještě jednou, takže jsme soupeřkám věnovaly hned dva góly. Ty pak další dva přidaly a my jsme po celou dobu utkání pouze dotahovaly, přičemž poslední gól jsme vstřelily 45 sekund před koncem. Utkání tedy skončilo poměrem 4:4.

VIKING TJ KOBYLISY vs. TEXAS B 5:4 (2:1, 0:2, 3:1)
Druhý zápas nás čekal se soupeřem dobře známým, který sice dorazil v počtu 7+1, ale dobrou polovinu tvořily hráčky A týmu. Věděly jsme, že nás bude čekat velmi náročný zápas, což se také potvrdilo. Soupeřky byly běhavé, rychlé, přesné na přihrávce, ale i v zakončení. Rvaly jsme se o každý balonek, nevypustily žádný souboj a díky skvěle chytající gólmance jsme nakonec těžce vydřely výhru 5:4!

SIM